Комбінації в покері

Багато людей цікавиться покером. І одним із основоположних понять у цій спортивній азартній дисципліні є комбінації. Сьогодні ми детальніше поговоримо про те, що це таке, якими вони бувають та на що краще всього звернути увагу?

Що таке комбінації в покері?

Комбінація визначає переможця у кожній роздачі. Тобто, це сукупність карт, яка дозволяє забрати банк. Головна вимога до вас – ви маєте зібрати найкращу комбінацію серед усіх гравців. Ну або якщо ви зможете переконати інших в тому, що у вас найкраща комбінація.

Конкретна комбінація, яка вважається більш виграшною, може відрізнятися. На все впливає конкретна дисципліна. Правда, переважна кількість різновидів цієї популярної карткової гри передбачають можливість формування комбінацій із 5 карт, а ось вже деталі можуть відрізнятися. Так, для холдему допустимим є варіант з 5 картами на борді і 2 на руках. При цьому конкретні варіації, як вони будуть розміщуватися, вже не відіграють значної ролі. Тобто, ви можете самостійно обрати ті карти, які дозволяють вам скласти максимально вигідну комбінацію.

А ось у омасі правила трошки інші: тут уже потрібно застосовувати 2 карти з-поміж 4, які знаходяться на руках.

Конкретні види покер комбінацій та їх особливості

КомбінаціяОпис
Флеш рояльНайпотужніша комбінація, яка при цьому зустрічається найрідше. В неї входять одномасні 10, J, Q, K, A.
Стріт флешДруга за потужністю комбінація у цій грі, яка складається із 5 карт підряд.
КареКомбінація, що складається з чотирьох карт однакового рангу.
Фулл хаусКомбінація, що складається з трьох карт одного рангу і двох карт іншого рангу.
ФлешПопулярна комбінація, що означає випадіння пʼяти карт однієї масті.
СтрітКомбінація, в якій кожна карта в комбінації йде вслід за минулою за рангом.
СетКомбінація, в якій випадає три карти, кожна з яких має такий самий ранг.
Дві париКомбінація, що утворюють дві карти одного рангу і 2 карти іншого.
ПараДві однакові за номіналом карти, але різні за кольором.
КікерВсе просто – старша карта.

Як же запамʼятати комбінації покеру?

Способи, які допоможуть запам'ятати комбінації у покері

Найбільш ефективним способом запам’ятати покерні комбінації є практика. Чим більше ви граєте, тим краще ви запам’ятаєте комбінації. Також можна скласти таблицю комбінацій і вивчити її. Це допоможе вам швидко зрозуміти, що кожна комбінація означає, і вам буде легше прийняти рішення в під час гри.

Як визначити переможні комбінації покеру?

Якщо ви тільки починаєте грати у покер, у вас можуть бути проблеми. Проте, виконуйте наступні дії для того, щоб зробити це завдання простішим.

  1. Участь у грі протягом всіх етапів, досягнення кінцевої стадії гри.
  2. Припустимо, що у нас два опоненти. Спочатку перший показує свою руку, а потім другий.
  3. Визначаємо свою комбінацію. Щоб її скласти, нам потрібно мати 7 карт, дві на руках, пʼять на борді.
  4. Визначаємо переможця, виходячи з того, у кого найсильніша комбінація.

Важливо зазначити, що крім раніше описаних комбінацій, існує ще одна важлива – дро. Дро – це комбінація, яка ще не була завершена.

Дро формується, коли у вас вже є деяка комбінація карт, але ви очікуєте на певну карту, щоб завершити більш сильну комбінацію. Наприклад, у вас на руках два тузи і дві десятки, і ви очікуєте на ще одну десятку або туза, щоб зібрати фулл хаус. У такому випадку вас можна назвати гравцем, який грає на дро.

Розпізнавання дро у суперників є дуже важливим, оскільки це дозволяє уникнути підступних ходів і покращує здатність прогнозувати можливі ходи противника. Якщо ви бачите, що ваш суперник, скоріш за все, грає на дро, ви можете відрегулювати свою стратегію гри, щоб мінімізувати потенційні втрати або, навпаки, використати це для своєї вигоди.

Виграшні комбінації у покері

Додаткові поради щодо використання покерних комбінацій

ПорадаОписПриклад
Знайте всі комбінації покеру Чим краще ви знаєте всі можливі комбінації, тим краще ви зможете оцінити свої шанси на перемогу.Якщо ви знаєте, що флеш рояль є найпотужнішою комбінацією, ви не будете ставити високі ставки на пару.
Вчіться визначати перспективні комбінаціїНе всі комбінації однаково корисні. Деякі можуть бути більш перспективними в залежності від обставин.Якщо ви вже маєте чотири карти однієї масті, ви маєте хороші шанси скласти флеш.
Не бійтеся блефуватиБлеф може бути корисним інструментом, особливо якщо ви знаєте, що ваші комбінації не найсильніші.Якщо ви бачите, що інші гравці не ставлять високо, ви можете спробувати блефувати, піднявши ставку, навіть якщо ваша комбінація не найсильніша.
Використовуйте свої знання про комбінації для аналізу стратегій інших гравцівЯкщо ви знаєте, які комбінації можливі, ви можете спробувати здогадатися, які картки є у ваших суперників.Якщо на столі вже є чотири карти однієї масті, і один з гравців раптово підняв ставку, ймовірно, він має п’яту карту цієї масті і спробує зібрати флеш.
Не забувайте про дро Якщо у вас на руках є добра комбінація покера, але ви очікуєте на карту, яка допоможе вам зібрати ще сильнішу комбінацію, не бійтеся ризикувати.Якщо у вас на руках дві десятки, і на столі вже є ще одна десятка, ви можете спробувати зіграти на дро, сподіваючись отримати четверту десятку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − two =